Hraničná-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

objavená dopravná značka, nevedno kde chýba. táto lokalita je zjavne zaujímavá pre ničitelov značiek..

15. september 2021

Michal

foto pre upresnenie lokality, ulica jednosmerka oproti Bizónu
16. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania