Komárnická-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Patrik 15. septembra 2021

Odrezane konare uz su tam vyse mesiaca

16. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
17. september 2021

saraja

Toto je bežná prax od RPVS momentálne aj stále na Trávnikoch čiže všade, narobia kòpky a potom ich neodvezú

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania