Dvořákovo nábrežie-cyklotrasa-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Tim 16. septembra 2021

Prosím mesto o odstránenie travertínového bloku niekam preč. Na skládku. Mládež ju často nechá v strede chodníka/cyklotrasy, čo môže spôsobiť fatálnu kolíziu pre hocikoho.

16. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. september 2021

Michal K.

mladez to uz davno pouziva ako prekazku pre jazdu na skateboardoch. nejake vhodne pevne prekazky na mieste, kde by neprekazali, by mohli problem vyriesit k spokojnosti vsetkych.
17. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
17. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, v prípade, že ide o komunikáciu Starého Mesta, blok odstránime, ak ide o iného majiteľa, vyzveme ho na nápravu. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.
Kto? oddelenie dopravy

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
17. september 2021

Michal

Prekazky osadza aj primator s jeho stlpikomaniou.
18. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Váš komentár, ktorý porušoval pravidlá portálu bol upravený. Obvinenia je potrebné doložiť relevantnými podkladmi.

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
bariéra je odprataná.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania