Hájová-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Pravdepodobne ilegalny reklamny nosic obojstranne umiestneny na informacnom stojane, ktory pochadza z cias vystavby vodneho diela v pricestnej zeleni na pozemku mesta. je blizko cesty, moze byt pri nehode nebezpecny.

19. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. september 2021

somár rámos

To má bližšie do Kostariky ako do Hájovej. Keď už tak , véééélmi málo Balkánska.Pretože z Balkánskej sa ide, do Pétržky príde. Kuknút mapu,opraviť.Prosím
20. september 2021

Martin Nýdr

Toto je chyba aplikácie, pretoze po zadaní bodu na mape presne na miesto, kde sa podnet nachádza to automaticky hodí nesprávnu ulicu a nejde to zmenit.
20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet - budeme však potrebovať presnú polohu. Vedeli by ste nám ju, prosím, poskytnúť či už formou súradníc, alebo potvrdiť zaznačenie na mapke v OPS?

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
21. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tejto záležitosti kolegyňa kontaktovala stavebný úrad. Po obdržaní stanoviska Vás budeme informovať o následnom postupe a ak to stanovisko umožní, Komunálny podnik reklamu odstráni.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? Mesiac

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
21. september 2021

Martin Nýdr

Vďaka, na mapke som to zaznačil pri nahlasovaní podnetu presne, ale prikladám aj link na googlemapu: https://www.google.sk/maps/@48.0705489,17.1407357,3a,33.9y,208.69h,82.82t/data=!3m6!1e1!3m4!1snKbG1smUHygjkFzeTnlWBA!2e0!7i13312!8i6656?hl=sk

Nosič kedysi slúžil ako infotabuľa k vodnému dielu - začiatkom 90. rokov. Teraz si ho ktosi prisvojil a využíva na reklamu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.