Mliekarenská-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Filip 20. septembra 2021

Dobrý den, vozidlo stojí již cca půl roku bez pohybu, má propichnuté/vyfouknuté všechny pneumatiky. Proším o řešení

20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
20. september 2021

Anonymný užívateľ

Filip, pošli e-mail na Krajský úrad v Martine ;-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania