Ľuda Zúbka-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

na branicke na detske ihrisko zihadielko chyba šrobik, branicka je poškodená

20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, zadávame na opravu.
S pozdravom

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia Miestneho úradu Bratislava-Dúbravka
04. október 2021

Odpoveď samosprávy

Diel oplotenia bol našróbovaný naspäť.
Ďakujeme za všímavosť.

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia Miestneho úradu Bratislava-Dúbravka
16. november 2021

Andrea

Ľuda Zúbka-detské ihrisko-potrebná údržba

znova je pokazene ihrisko Zihadielko, poprosim opravit.
16. november 2021

DADA

M. Schneidera Trnavského-detské ihrisko-poškodené

Prosím o opravu poškodených častí na ihrisku Žihadielko (oplotenie) . Ďakujem
16. november 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň, ďakujeme za opätovné upozornenie a opäť objednávame opravu.

Ing. Mária Smiešková
22. november 2021

Odpoveď samosprávy

Oplotenie ihriska bolo opravené. Veríme, že bude dlho slúžiť.
Kto? odd. životného prostredia

Ing. Mária Smiešková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania