Náletový strom uprostred chodníka na Ružinovskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Georg Pomorinszký 29. septembra 2014

Uprostred chodníka/cyklochodníka na Ružinovskej pred štadiónom V. Dzurillu už roky vyrastá v praskline asfaltu náletový strom. Kedy konečne niekto tento zavadzajúci divorast zreže?

30. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, preposlali sme podnet oddeleniu správy komunikácií, ktoré preverí situáciu. Bez ohľadu na to, či je strom náletový alebo vysadený, na jeho vyrúbanie musí byť dôvod.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. júl 2015

Jan Bakos

Dôvod číslo 1: Strom zakrýva dopravnú značku "Pozor cyklisti". Ktorá je mimochodom ohnutá.
Dôvod číslo 2: Strom zavadzia vo výhľade na Ružinovskú chodcom prechádzajúcim cez vjazd k nemocnici a zimnému štadiónu. A tiež autám/sanitkám prichádzajúcim po Ružinovskej od križovatky z Bajkalskou.
17. január 2016

Nacbo Ynmynona

Strom je vypileny, takze konkretne vo vyhlade uz nezavadzia. Ostal vsak po nom kmen (trs pahylov) trciaci na chodniku/cykloceste. Planuje s tym mesto este nieco robit, alebo je toto finalny stav?
03. február 2018

Nacbo Ynmynona

Vyriešené. Celý chodník bol zrekonštruovaný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania