Záhradnícka-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Vladimír 24. septembra 2021

Vyblednutá značka.

24. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
28. október 2021

Vladimír

Neriešené vyše mesiaca!
28. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol opätovne odoslaný.

S pozdravom,
Admin.
07. apríl 2022

Vladimír

Neriešené vyše 1/2 roka!
28. apríl 2022

Vladimír

Podnet je vyriešený. Namiesto tejto značky bola osadená vertikálna značka na chodník.
01. máj 2022

Vladimír

Záhradnícka-zvislá značka-neaktuálna

Značka je neaktuálna, nakolko je na, resp. pri chodníku osadená nová.
01. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol otvorený a opätovne odoslaný.

S pozdravom,
Admin.
04. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme Vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.
Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším a lepším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
16. september 2022

Vladimír

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania