Eisnerova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Martin 24. septembra 2021

Dobrý deň,
Kanál ktorý je na priechode pre chodcov neodteka a po dažďoch tam vzniká mláka nepriechodná bez nepremokavej obuvi.

Ide o stranu kde sa vychádza zo Slovnafkty smerom doprava na Einsnerovu

24. september 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania