Cesta mládeže-zastávka MHD-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý
meno
simona 24. septembra 2021

V zástavke sú naviaté odpadky, udupaná zemina s lístim. Je zanesená podlaha a posprejované steny.

24. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
05. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Je jeseň. Prirodzene v tomto ročnom období listy opadávajú. Samotná zastávka je navyše v prírode a v lese.
Aj jesenné ročné obdobie je dodáva atmosféru a dotvára kolorit tohto miesta. Napriek tomu aj túto zastávku pravidelne čistíme.
Ďakujeme za Váš záujem.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania