Mlynské Nivy-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Lukáš 28. septembra 2021

Dnes som mal možnosť vidiet ako ma strom na fotke prekopane korene. Kopali tam robotnici zo susednej stavby, je to uz druhy strom, co po takychtp zasahoch vysicha. Ak to takto ppjdendalej uhynie tiez.

28. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania