Mlynské Nivy-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

chodník sa stal bez mačety neprejazdný

05. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
06. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný chodník patrí ku pozemku parc. č. 21844/2 k. ú. Nivy, ktorý je v priamej správe hlavného mesta. Preposielame im preto podnet na riešenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. apríl 2022

Rhonda

Aktualizácia 21.4.3022.
Chodník je stále neprichodny.
Prosím o ostrihanie kríkov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania