Havelkova-Zeleň a životné prostredie-pohodené drevo

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
hedviga 07. októbra 2021

V okolí lesnej cesty na Kačín z Lamača - pokračovanie Havelkovej prebieha ťažba dreva. Fotografie dokumentujú ako vyzerá les po tejto ťažbe. "Nepotrebné" konáre a iné "zbytky" sa pohádžu kade-tade, najlepšie do jarku ako keby ich tam nebolo vidieť.

18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, povolenie na ťažbu dávajú Mestské lesy v Bratislave. V tomto prípade je potrebné sa obrátiť na túto organizáciu alebo na Lesné spoločenstvo majiteľov urbáru a lesnej spoločnosti Bratislava - Lamač.
Kto? Mestské lesy v Bratislave, Lesné spoločenstvo majiteľov urbáru a lesnej spoločnosti Bratislava - Lamač

Marína Gorgheto
Referát komunikácie
20. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nejedná sa o les v správe Mestských lesov. Je potrebné sa obrátiť na správcu lesa - Lesné spoločenstvo majiteľov urbáru a lesnej spoločnosti Bratislava - Lamač

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
28. október 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Nejedná sa o les v správe našej organizácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.