Mlynské Nivy-cesta-poškodený obrubník-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Janči Bakoš 15. októbra 2021

Poškodený obrubník na novej ceste. Asi nebol stavaný na hmotnosť vozidiel - tipujem, že MHD sa nevie vojsť v zákrute do vozovky.

Žiadam o reklamáciu u zhotoviteľa, resp. projektanta.

15. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
15. október 2021

Janči Bakoš

Mlynské Nivy-cyklotrasa-znečistená

Štrk na cyklotrase.
Prosím o okamžité upratanie, nakoľko predstavuje riziko šmyku.
15. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Keďže podnety sa nachádzajú na totožnom mieste a navzájom spolu súvisia, rozhodol som sa ich spojiť.

Podnet znovu preposielam na samosprávu.

S pozdravom,
Admin.
20. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. október 2021

Tomáš

Ktorý špičkový odborník s dlhoročnou praxou vymyslel štrk pri cyklotrase? Dajte mi naňho kontakt.
15. január 2022

Janči Bakoš

Štrk je uprataný, ale obrubníky sú stále rozbité. Nepekná vizitka kvality prác.

Poprosil by som o nejaký update od kompetentného oddelenia.
16. január 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
18. máj 2022

Martin Uváček

Stále je to rozpadnuté. Podnet neriešený.
18. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
23. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme Vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.
Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším a lepším m(i)estom pre život.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stavba Autobusovej stanice je stále vo vlastníctve HB REAVIS. Vlastníka sme upozornili aby nedostatky odstránil.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. august 2022

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: hb reavis
03. august 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
12. november 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Vlastník zatiaľ nereaguje. Asi je to príliš ostrá zákruta pre kĺbové autobusy.
13. november 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný HB Reavis.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania