Chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Na Kalistnej chyba dlhsiu dobu kos

23. október 2014

Odpoveď samosprávy

V súčasnosti používame iný typ košov. Na základe vášho podnetu bude v uvedenej lokalite kôš doplnený.

OVDŽP, MÚ DNV
20. apríl 2015

Gabriel

Stale chyba kos
05. november 2016

Gabriel Mišík

Kos bol doplneny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania