Cesta mládeže-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

na chodníku je popadané lístie a blato a tým padom je sirka chodniku asi 2cm

20. október 2021

David

Súhlasím, aj ten chudák chodník čo tam je je absolútne nepoužiteľný.
26. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem Vám za Váš podnet. Táto komunikácia nepatrí do správy MČ BANM.
zodpovednosť za riešenie postupujem na Magistrát hl. mesta.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
05. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania