Landauova-prepadajuca sa cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

prepadajuca sa cesta pri kanalizacii, prosim o ueychlene riesenie nakolko tadia chodia potkany. Dakujem

05. november 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet evidujeme, je zaradený do plánu opráv. Vynasnažíme sa to opraviť ešte pred koncom tohtoročnej sezóny.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania