M. Schneidera Trnavského-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Absolútne zničená dlažba.

25. október 2021

Michal Hajduk

Uplne zničená dlažba vyzerá trocha inak ...
08. november 2021

Odpoveď samosprávy

Komunikácia je v správe magistrátu, podnet im preposielame.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
23. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania