M. Schneidera Trnavského-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Veľká fušerina. Ked kládli nový povrch chodníka tak ho samozrejme dali len po kríky a ďalej už nie a teraz to vyzerá dosť úboho. Nehovoriac o tom ako je tým padom zakončené vedenie pre nevidiacich - len tak .

21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Komunikácia je magistrátna a rekonštrukciu realizovali ich dodávatelia. Podnet preposielame.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
05. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania