Kulíškova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

prosím osadiť stĺpiky....parkujú tu na Sedláka....

04. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
08. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava neplánuje osádzať do tejto lokality stĺpiky. Aj tu pripravujeme zónu regulovaného parkovania, po zavedení regulácie bude státie možné iba na vyznačených miestach.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
15. január 2022

orel skalný

prosím označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania