Na Grunte-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Lubo 25. októbra 2021

Dobry den, vozidlo BL 099UJ dlhodobo odstavene a blokuje celu širku chodnika.

25. október 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Spomínaná ulica sa nachádza na území Mestskej časti Bratislava - Nové Mesto, ktorej podnet posúvame na ďalšie doriešenie.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
09. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
10. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet som postúpila na riešenie oddeleniu verejného poriadku.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
10. november 2021

Lubo

Prebehla s p.Kriglerovou aj velmi vecna telefonicka konzultacia, takze MČ by mala kontaktovat majitela.
12. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oddelenie Verejného poriadku kontaktovalo MsP.
Vyjadrenie MsP: "Vozidlo bolo zaevidované za priestupok, majiteľovi bude odoslaná výzva na podanie vysvetlenia a následne sa priestupok dorieši. Odťah vozidla, vzhľadom na jeho rozmery, nie je možný."
V tejto chvíli nie je možné z pozície MČ BANM urobiť nič iné. Prosím autora o predbežné informovanie, príp. informáciu, ak bude podnet vyriešený.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
01. december 2021

Luboš

dobry den,

tak v tejto akcii došlo k určitému posunu, akurát som si nie istý, či správnym smerom. po urgencii naMestskej polícii (aj keď aj za tento krok ďakujeme) odstavené vozidlo dostalo papuču. Je možné, že majiteľovi auta tento stav môže vyhovovať, keďže mu ho takto určite neukradnú a môže kľudne parkovať ďalej.

myslím, že jediné riešenie je odťah a náasledne prenesenie nákladov na majiteľa vozidla. snáď sa medzičasom neudeje nič horšie, keďže pri aute občas dochádza ku kolíziám medzi autami a chodcami.
13. december 2021

Luboš

Dobry den prajem,

tak vyvoj ohladne odstavenej dodavky nabral necakany smer - pridala sa dlasia dodavka !!! Zjavne niekto usudil, ze kedze nie je mesto ani policia schopna ich odtial dostat, tak to vyuzije na parkovanie.

takze chcem poziadat o razantnejsi postup, nie vo forme papuče, ale odtiahnutia vozidla. ked niekde zle zaparkujete osobne auto, tak za par hodin je odtiahnute. tu hovorime o aute odstavenom mesiace.

este raz chcem poziadat o razantnejsi postup, cielom je tie auta odtial dostat.

dakujem za pochopenie.
14. december 2021

Luboš

dobry den prajem,

jedna prijemna zmena - cervena dodavka po dohovore odisla, takze zostava len problematicka dlhodobo parkujuca biela dodavka.

Snad v najblizsom case bude vyrieseny aj tento problem.
14. december 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. január 2022

Lubo

...a mame tu novy rok 2022...
14. január 2022

Luboš

dobry den prajem,

takze podnet sa podarilo uspesne doriesit, od vcerajsieho dna tam uz dodavka neparkuje.

Dakujeme vsetkym zucastnenym za pomoc!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.