Komenského námestie-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Poprosím o premiestnenie poštovej schránky vedľa citylightu tak, aby sa nevytváral takto úzky priestor. Ďakujem

10. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
admin.staremesto@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania