Hviezdoslavovo námestie-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Lenka Hruskova 27. októbra 2021

Prepadavanie dlažby v chodníku, nebezbepcny pád a podknutie
Prosíme o nápravu
Je to chodník medzi českou a americkou ambasádou pred budovou Hviezdoslavovom nám 7
Ďakujeme

27. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
13. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
admin.staremesto@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania