Výtlk na zastávke MHD

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Zbyněk 14. októbra 2014

Na vozovke na zastávke Markova smerom do mesta je výtlk, kde autobusy MHD, ale nielen tie, musia ísť krokom

26. august 2015

Tomáš .

Dobry den, zastavka sa aktualne opravuje.
27. február 2019

Martin Uváček

Zastávka má už nový povrch. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania