Opustene vozidlo - Lachova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Roman 17. októbra 2014

Na ulici Lachova na parkovisku (6-te parkovacie miesto od kontajneroveho stojiska) je dlhodobo odstavene vozidlo (ec. BA 460ZL) s expirovanou TK (8/2014) aj EK (8/2014). Vozidlo je v zlom technickom stave (prazdna pneumatika, atd.). Pod vozidlom je olejova (asi) skvrna.

17. október 2014

lukas

kupim ak vie niekto info 0907312494
17. október 2014

kristián

bolo by dobry ako darcek!vsa zajtra mas meniny!
20. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo Honda Civic šedej farby, evidenčné číslo BA 460 ZL, odstavené na Lachovej ulici, máme zaevidované. Vozidlo má evidenčné číslo, a preto ho nemôžeme dať odstrániť. Požiadali sme dopravný inšpektorát polície o zistenie majiteľa. Majiteľa následne upozorníme na odstavené vozidlo. Ak majiteľ na naše upozornenie nezareaguje, požiadame odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácii Okresného úradu v Bratislave o vyradenie vozidla z cestnej premávky a následne políciu o vyradenie z evidencie. Až potom budeme môcť vozidlo dať odstrániť.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
27. november 2016

Roman

Podnet vyrieseny. Vozidlo bolo odstranene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania