Vyschnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Na Markovej ul. vyschol strom, ide o ten v strede spomedzi 3, ktoré tam boli novovysadené.

27. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyschnutý strom na Markovej ulici č. 3 máme už zaevidovaný a jeho výmenu zrealiujeme v predjarnom období 2015.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
17. august 2015

Peter

strom bol odstránený,ale bez náhrady

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania