Palmová-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Jaroslav 12. novembra 2021

Dobrý deň, prosím o Vás o doplnenie 2 chýbajúcich dopravných značiek na Palmovej ulici v BA-Jarovciach. Na vstupe do BA-Jarovce z rakúskeho Kitsee úplne absentuje značka označujúca vstup do obce, resp. do Hlavného mesta Bratislava, m.č. Jarovce. Po prechode AT-SK hranice existuje iba značka o vstupe do Slovenskej republiky. Chýba teda značka č. 306 označujúca miesto, od ktorého platia pravidlá cestnej premávky o správaní sa v obci a informuje o názve obce alebo miestnej časti obce tvoriacej samostatný sídelný útvar. Aj preto tu autá jazdia aj 80 km/h, vážne ohrozujúce premávku, chodcov aj cyklistov. K predmetnej značke by preto bolo vhodné doplniť značku č. 253 označujúcu max. dovolenú rýchlosť 50 Km/h. Rovnako na výjazde z BA-Jarovce chýba značka č. 306 (koniec obce). Ďakujem vopred.

13. november 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
22. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
04. máj 2022

Jaroslav

Dobry den, poprosil by som o informaciu v akom stave je riesenie podnetu, kedze od jeho podania uz preslo viac ako 6 mesiacov. Dakujem vopred
05. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.