Dunajská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Poškozené dno koše, propadává se po vhození smetí, díky

10. november 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
10. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Dispečing

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
11. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

spomenutý kôš kolegovia nevedia lokalizovať. Vedeli by ste nám, prosím, poslať fotografiu zachytávajúcu ulicu, nielen samotný kôš, alebo poskytnúť presné súradnice? Za súčinnosť Vám vopred ďakujeme.

S pozdravom,
Kto? Dispečing

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
13. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

kontaktovali sme zadávateľa podnetu s prosbou o upresnenie lokality podnetu.

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania