Znacka na zemi

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

niekto to zvalil...

26. november 2019

Karol

Značka na mieste
26. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Ďakujem za info, podnet uzatváram.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania