Dopravné značenie iba pre vyvolených - Ružová dolina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 20. októbra 2014

Pani Baáriová, už viackrát bol MÚ Ružinov požiadaný, aby pri križovatke ulíc Ružová dolina a Klincová bola na ceste obnovená žltá čiara.
P.S.
Je naozaj zaujímavé, že pred objektom "Glória" to problém nebol. Dokonca ste tu vybudovali aj nové parkovacie státia.

20. október 2014

Oskar Pokozhka

(reakcia na kvalitu ilustračných máp v okienku vpravo hore) Vždy si pozriem, ktorej ulice a jej konkrétnej časti sa daný podnet týka. No tu som bol ako rodený Bratislavčan takmer 10 minút zarazený, že kde sa bezprostredne medzi ulicami Ružová dolina, Záhradnícka a Zelinárska, nachádza Plaváreň Pasienky? Ešte som si tam premiestnil mapového panáka na uličný pohľad - náhlad ("street view") - a nič: všade len samé autá, autá, autá a autá... Až neskôr som pochopil, že jediná vec na pochopenie tu je, že práve tie mapy sú miestami úplne chybné.
21. október 2014

Peter P.

Oskar, všetko je korektné. Neviem kde si zobral tú plaváreň Pasienky?
Majáčik je umiestneý správne a aj Street View označeného miesta je OK.
21. október 2014

Oskar Pokozhka

Už je to opravené, neviem či to niekto nahlasoval, alebo ide o náhodne dočasné chyby. Bola označená na google maps na mieste, ako ideš z Ružovej Doliny smerom na Záhradnícku, v tom "trojuholníku" vpravo.
Netušil som že sa to tak skoro zmení (čo je len dobre), inak by som spravil aj snímku - zálohu tej chybnej mapy.
22. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Žltá čiara bude dodatočne vymaľovaná v 44.týždni.



kancelária starostu
22. október 2014

Peter P.

Vopred ďakujeme.
30. október 2014

M. Hrapko

Vďaka.
02. máj 2020

Anonymný užívateľ

A takto to vyzerá dnes :-(
Odporúčam MÚ Ružinov obnovovať žltú čiaru každý rok a pravidelne čistiť povrch cesty pri obrubníku.
02. máj 2020

Anonymný užívateľ

Chcem požiadať OPS o opätovné zaslanie podnetu MÚ Ružinov.
Ďakujem.
01. jún 2020

Anonymný užívateľ

Stále neriešené :(
01. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania