Vajnorská-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
orbitalfunk Pavúk 16. novembra 2021

Na Tehelnej/Vajnorskej firma Pittel a Brausewetter vykonávala opravu chodníkov, bezbariérové úpravy a zanechali tam takúto pascu na defekty a na zakopnutie. Neviem, či je oprava realizovaná pre Hlavné mesto, alebo pre Mestskú časť, ale určite to nie je v súlade s technickými predpismi. Považujem to za veľmi nevhodné a nebezpečné. V Bratislave si to všímam po opravách poslednú dobu častejšie.

16. november 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
25. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. august 2023

abc 123

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
24. august 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,
Vladimír Šarčevič
Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania