Na hrádzi-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

V riešení

Zdravim,

Hned pri mhd zastavke cunovo priehrada chyba znacka

17. november 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
18. november 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Čunovo
20. december 2021

Odpoveď samosprávy

podnet sme zaslali na riešenie Vodohospodárskej výstavbe š.p., ktorá je správcom predmetného územia

Gabriela Ferenčáková, starostka MČ
20. december 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
na tej tyči bola a má tam byť značka "Prejazd pre cyklistov", ktorá upozorňuje na to, že cestu križuje medzinárodná cyklotrasa. Presne taká značka je aj v opačnom smere.
https://www.google.sk/maps/@48.0272438,17.2060332,3a,75y,110.34h,88.22t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHwZobyVKHM5NYxsyyS5y7w!2e0!7i13312!8i6656
Nechápem, čo má s podnetom Vodovýstavba š.p. Značky osádza samospráva po dohode s dopravným inšpektorátom. Ale môžem sa mýliť.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.