Rozbitý chodník - Romanova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 20. októbra 2014

Kus rozbitého chodníka na Romanovej ulici v blízkosti Chorvátskeho ramena.

13. máj 2015

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia, bez reakcie.
Mimochodom, OPS, čo s podnetmi, na ktoré rok (resp. roky) nikto nereaguje a nič sa nerieši? Aktualizácie starších podnetov nikto zo samosprávy nesleduje alebo aspoň na ne nereaguje. Je to systémový problém. Nemali by ste sa (sme sa) zamyslieť nad nejakým riešením? Ďakujem.
02. november 2015

Peter Oravec

Bez zmeny.
10. júl 2016

Ľuboš

Nebezpečný chodník na Romanovej ulici oproti Kauflandu

Na Romanovej ulici, oproti Kauflandu je niekolko metrovy katastrofalny usek, v tesnej blízkosti prechodu pre chodcov. Chodníkom by som to ani nenazýval, sú tam veľké nerovnosti a výtlky. Už viac krát som bol svedkom, keď došlo k pádu, resp. zakopnutiu. Nedávno som tam zažil aj osobnú skusenosť, keď moje dieťa tam spadlo na odrážadle kvôli nerovnostiam a výtlkom. Žiadam o urýchlené riešenie.
01. máj 2017

Peter Oravec

Chodník je opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania