Poľnohospodárska-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Marika 24. novembra 2021

Dobrý deň, ostala tu ešte jedna reklamná tabuľa. Ďakujeme za jej odpratanie.

25. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadame pracovníkov VPS aby v priebehu dnešného dňa nelegálnu reklamu odstránili.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, VPS a OH
Kedy? v priebehu dnešného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
26. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci VPS v priebehu včerajšieho dňa odstránili nelegálnu reklamu.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
26. november 2021

Endstand

dávate aj pokuty cirkusu, keďže on to len presunie na iný stlp? Resp. vystarhu ak s tym neprestane ze mu nebude poskytnuty mestky pozemok na prenajom? Alebo povolenie?
29. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ nie je oprávnená udeľovať pokuty za nelegálnu reklamu, ktoré bolo pripevnené na verejnom osvetlení, nakoľko to je vo vlastníctve a v správe hl. m. SR BA - magistrátu, ktorý bol o predmetnom probléme informovaný.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
29. november 2021

Endstand

inak sa opýtam.co sa robí aby sa situácia nezopakovala..
30. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na predmetnú otázku je kompetentný odpovedať vlastník/správca zariadenia, v tomto prípade hl. m. SR BA. Kolegov sme o stave s nelegálnym umiestňovaním reklamy upovedomili.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania