Autovrak

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 21. novembra 2011

Na ceste pred bytovým domom už viac ako rok stojí stará dodávka bez značiek. Má iba označenie krajiny registrácie CH - Švajčiarsko. Mestská časť Nové Mesto už o tomto autovraku bola informovaná ale mesiac po nahlásení sa nič neudialo.

22. november 2011

Nové Mesto

Dnešného dňa som obdržal Váš podnet ohľadne vraku vozidla bez EČ. Na uvedené vozidlo bude dňa 23.11.2011 umiestnená výzva na odstránenie a po uplynutí zákonnej 30 dňovej lehoty bude vozidlo z miesta odtiahnuté.
Miestny úrad Nové Mesto
22. november 2011

Jan

Tuto dodavku poznam, stoji tu uz rok a nikto s tym nic nerobi. Konecne sa to riesi.
16. december 2016

Ružinov - Prievoz

Auto sa tam nenachádza označiť za vyriešené ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania