Na križovatkách-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Sona 25. novembra 2021

Dobry den, bolo by mozne dokoncit/opravit chodnik na ulici Na Krizovatkach medzi ZS Vrutocka a obytnym suborom Avidol a zaroven doplnit priechod pre chodcov na zaciatok obytnej zony? dennodenne si tu skracaju cestu auta, ktore lokalitou iba prechadzaju, zaroven je tu velky pohyb deti zo skoly a kocikov, ktore idu do Raposovho parku. Dakujeme.

25. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

požiadavka na prechod pre chodcov je už v podnete https://www.odkazprestarostu.sk/122662

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
25. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
17. december 2021

NaTrnavke

tato cesta je súkromný pozemok, bez bremena v LV, takze ak majitelia prilahleho bytoveho domu budu chciet, mozu si tam osadit rampy a nebude tam nikto, okrem majiteľov, prechádzať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania