Cesta mládeže-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Andrea 25. novembra 2021

Dobrý deň, chodníky na Ceste mládeže sú úplne zafúkané lístím.
Bolo by prosím možné lístie odpratať?
Ďakujem

08. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za Váš podnet. Táto komunikácia nepatrí do správy MČ BANM. Postupujem zodpovednosť za riešenie podnetu na Magistrát hl. mesta.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
08. december 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme as, že sme vám na podnet neodpovedali skorej.
Komunány podnik pomohol v údržbe chodníka v Mestských lesoch na konci novembra. https://www.facebook.com/komunalnypodnikbratislavy/posts/337900491502334
Podnet bol teda vyriešený pár dní predtým ako sa k nám dostal. Ďakujeme, že sa zaujímate o naše mesto.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? november 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.