Prešovská-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Odkaz Starostovi 27. novembra 2021

Nelegálne umiestnená reklama, presahujúca zo súkromného pozemku na pozemok v správe Magistrátu.

27. november 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
29. december 2021

Odkaz Starostovi

Prosím o preposlanie podnetu.
30. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa informácií mestskej časti Ružinov je reklama postavená bez stavebného povolenia. Vzhľadom k tomu, že je umiestnená na súkromnom pozemku, nemáme žiaľ možnosť reklamu odstrániť.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
12. január 2022

Maťo

A čo sa robí s čiernymi stavbami?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania