Moravská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Dano 28. novembra 2021

vo vnutrobloku pri zaparkovanych autach je zlomena cast stromu, ktora zasahuje do komunikacie

10. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem Vám za Váš podnet. Podnet postupujem na riešenie EKO podniku VPS.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania