Dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Nebezpečné pre malé deti je ta Základná škola a materská škôlka. Veľké riziko zakopnutia. Je to uz 3 x v tohto roka.

22. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deňm,
opravu značenia sme zadali zmluvnému dodávateľovi.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
značenie bolo opravené v čase aktuálnosti podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania