Rovniankova - bariéry na chodníčkoch (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Pešie chodníky cez trávnik, kadiaľ chodia psickari, sú zatarasené vypílenymi stromami pozdĺž Rovniankovej a Chorvátskeho ramena. Stromy by pritom stačilo poodtiahnuť z chodníčkov...

04. december 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
06. december 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. december 2021

IMRE DÉKÁNY

kde sa stratily pílnici, to isté máme na holíčskej ....mestská polícia...nekoná
08. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. december 2021

kom

stromy odstránené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania