Detská lanovka Šášovská (Petržalka)(Jama)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomáš . 24. októbra 2014

Dobrý deň,
v parku pri ihrisku Jama sú v dezolátnom stave detské lanovky. Poprosil by som opraviť tieto detské lanovky. Na druhej fotke sú červenou farbou vyznačené časti, ktoré sú chýbajú. Oranžovou farbou sú vyznačené časti, ktoré sú poškodené a nefungujú.
Ďakujem

03. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
keďže je už takmer koniec roka, financie sú už buď minuté alebo zazmluvnené, takže túto rozsiahlejšiu opravu naplánujeme na budúci rok. Závisieť to bude aj od rozpočtu, ktorý bude schvaľovať už nové zastupiteľstvo. Tento rok sme doplnili na jednej časti dosky na nábeh pre lanovku a druhú odstrojili, aby nedošlo k úrazu. Na rekonštrukciu lanoviek musíme osloviť autorizovanú spoločnosť, ďalej je potrebné odobrať vychodenú zeminu a zaviezť kamenivom, ktoré vyhovuje norme. Lanovky sa nachádzajú mimo oploteného ihriska, bolo by dobré, ak sa má revitalizovať zariadenie, oplotiť aj túto časť ihriska.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
30. október 2017

Tomáš .

Dobrý deň, podnet je vyriešený, na mieste je vybudovaný nový športový park. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania