Nebezpečné rázcestie kvôli odparkovaným autám

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Neriešený
meno
Pavel Mokran 28. novembra 2011

V dôsledku parkovania na parkovacích miestach pri križovatke Maďarská ulica a Balkánska ulica je táto absolútne neprehľadná a nebezpečná. Nakoľko sú tieto miesta vyhradené pre parkovanie spoločnosti, stoja tam pravidelne a dlhodobo až dve autá. V čase zvýšenej premávky je nemožné dostať sa na cestu bez toho, aby vozidlo vyšlo na Balkánsku ulicu, vstúpilo do cesty vozidlám prichádzajúcim zľava, čo môže spôsobiť kolíziu s nepríjemnými dôsledkami na majetku a životoch.

Kto povolil takéto parkovacie miesta? Budeme čakať, kým dôjde k nehode? Neexistuje iné riešenie? O sto metrov ďalej vzadu pri Sľuku je veľké parkovisko…

15. február 2012

Karl von Bahnhof

Prosim vas, nestazujte sa furt na nejake problemy. Uz nas to tu nebavi. Stale nas tu ociernujete. My nemozeme za nieco, na com sa Dusko(A) s Palkom(B) dohodnu. To je prilis velky biznis, aby sme sa do toho starali...
06. august 2014

Goran

Preco neosadite oproti zrkadlo? Kedze v Rusovciach namiesto parkovacich mies sa robia fontany a parky tak sa necudujem ze sa parkuje aj tam kde by sa nemalo... Idem napriklad na postu parkovisko plne a na poste nikto!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.