Nefunkčný stánok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
tibor 24. októbra 2014

Chcel by som nahlásiť podnet na odstránenie nefunkčného stánku s bývalým rýchlym občerstvením v Podunajských Biskupiciach. Stánok sa nachádza na Kazanskej ulici blízko MHD zastávky Hronská. Par metrov od neho je funčný takýto stánok a o pár metrov smerom ku cintorínu Vrakuňa ďalsí a oproti OC Hronu ďalší. Chcel by som sa opýtať či je potrebné a či sa plánuje prevádzkovať takéto služby, ktorých je tu "na každom kroku". Vyzerá to tu ako na Indickej tržnici a hyzdí to nevkusnými kresbami. Prosím o prešetrenie a vyriešenie tohoto podnetu.

25. október 2014

Adrian Gubco

Povedal by som, že táto strana Kazanskej je už v správe m.č. Vrakuňa.
25. október 2014

fero

tak potom dat na Vrakunu!
25. október 2014

wk

Je to vrakuna, ale stanok funguje. Akurat maju otvaraciu dobu od 18:00 do noci...

o najmoch rozhoduje mestska cast. Takze ak dotycna osoba plati, nema preco odstranit stanok.
26. október 2014

fero

tak co je ten stanok na srandu kralikov!
26. október 2014

indian

Pochybujem ze za tento stanok plati niekto nieco mestu.
26. október 2014

fero

nepoznas srandu!
27. október 2014

wk

nooo predstav si, mestska cast vypisuje vyberove konanie na najomcov v pravidelnych intervaloch a za kazdy jeden stanok ma nejake penize v podobe najmu.... okrem ineho teda aj danove prijmy z obratov, ak ma mysel nesali
27. október 2014

Ludmila

a to moze byt funkcny stanok takto doriadeny? to mestskej casti nevadi?
27. október 2014

fero

im vadi ich platy ake su male!
27. október 2014

wk

co je na tom doriadene?
stanok bol posprejovany ako vonkajsia uprava, ano potreboval by mozno opravit fasadu ale inak je funkcny.

Ako podla mna je na kazdom vlastnikovy nech si riesi stanok, pokial nie je technicky nesposobily na vykonavanie cinnosti , tak pochopim ze autorita ho zavrie a vyziada si jeho odstranenie, ale inak nevidim problem.

ten turek vedla vam nevadi? urobil pristavbu a rozsiril stanok tak aby tam bolo regulerne sedenie...


A za dalsie stanky na bebravskej pred zdravotnym strediskom vyzeraju podstatne horsie takze mozete podat dalsi podnet ;)
27. október 2014

denis

wk mozez pridat a mozem pridat podnet aj ja!
27. október 2014

leo

sak nechapem naco je tolko tych stankov, len ked idem autobusom po kazanskej okolo lidla ku cintorinu tak ich je neskutocne vela. Nechapem aky vyznam ma na tak kratkom useku situovat tolko stankov s rychlym obcerstvenim. To som este nikde nevidel v ziadnom meste ani ziadnej casti BA.
28. október 2014

fero

ok!hej
17. november 2014

jankohrasko

vsetky stanky by som najradsej odstranil, aj tie pred "zelenym" obchodom, ved to vyzera ako z cias hlbokeho socializmu, je to iba prezitok, hnus a bordel...
18. november 2014

tibor

nakohrasko moj nazor, tiez si myslim, ze era vietnamcov na biskupickej trznici je uz za nami a kludne treba odstranit tie stare stanky a ponechat tak maximalne 3 nove v slusnom stave a nie taketo ake su tu na obrazku. Je skutocne potrebne ich tu mat tolko? Ja som aj tak okrem zmrzlinoveho este nikoho pri ziadnom nevidel, ze by si niekto kupoval jedlo.
21. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetný stánok bol odstránený.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania