Zrutena dopravna znacka pri Bajkalskej 25-27

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Pred Holiday Inn je pri chodniku zrutena dopravna znacka

27. október 2014

ivan

porád zrútená...
28. október 2014

adam

cestari spia
10. marec 2015

Jan Bakos

Značka je stále (znova?) vyvalená.
11. apríl 2020

Martin Uváček

Dávno opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania