Hollého-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Na chodníku je spadnutý pomerne veľký kus omietky.

22. december 2021

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
22. december 2021

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania