Farského - rozbitá cesta (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Rhonda 25. decembra 2021

Križovatka Farskeho a Vavilovova je rozbitá a drzi sa tam voda. Chodci čakajúci pred prechodom sú často ostriekani.
Prosím o opravu.

25. december 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. december 2021

Michal

Cesta rozbita ale nove znacenie nebol problem namalovat. Aby mohlo mesto inkasovat parkovne.
24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania