Jadranská-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Uzavretý
meno
Denisa 28. decembra 2021

Je 8 hodin rano,je nedela 26.12,cesty su jedno klzisko,doteraz neslo ziadne posypove auto

31. december 2021

Denisa

Zdravim,uz sa prosim tomuto problemu nevenujte,cez den bolo mierne nad nulou,vsetko sa roztopilo,preto sa asi neposypalo,denisa
03. január 2022

Odpoveď samosprávy

V priebehu dňa 26.12.2021 bola na území celej Dúbravky vykonaná zimná údržba. Všetky komunikácie boli v určenom poradí posypané.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania