Vojenská cesta - neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Odkaz Starostovi 10. januára 2022

Pneumatika v oblasti Vojenská cesta. Na mape miesto nešlo označiť.

02. január 2022

Odkaz Starostovi

Zhruba niekde tu. Cestou na vyhliadkovú vežu. Vo vojenskom areáli.
02. január 2022

Odkaz Starostovi

Alebo skôr niekde tu. Ak idete na vyhliadkovú vežu po asfaltke, isto to nájdete a užijete si krásny výhľad.
27. január 2022

Odpoveď samosprávy

Podľa mapy sa jedná o územie v katastri mestských častí Devín alebo DNV. Podnet im preposielame.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
27. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Devín
31. január 2022

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad Bratislava, odbor starostlivosti o ŽP, Tomášikova 46, 83205 Bratislava,
https://www.minv.sk/?okresne-urady-klientske-centra&urad=1&odbor=10&sekcia=kontakty#popis
31. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania