Šancová-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 02. januára 2022

Autá parkujúce na chodníku v rozpore so zákonom na križovatke Šancovej a Žilinskej. Prosím o osadenie stĺpikov tak, aby sa zabránilo protizákonné parkovanie na chodníku.

02. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

súčasťou projektu parkovacej politiky v tejto zóne je aj úprava dopravného značenia. Na tomto mieste sa doplnia stĺpiky. Podnet považujeme teda za opodstatnený a bude vyriešený v priebehu tohto roka.

S pozdravom
Kedy? 1. polrok 2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
06. apríl 2022

Peter Oravec

Dobrý deň,
zatiaľ neriešený podnet.
S pozdravom.
06. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.